Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich i Oddziałów Zrzeszeń Kaszubsko Pomorskich z terenu Powiatu Gdańskiego do udziału w konkursie "MOJA CHOINKA BOŻONARODZENIOWA"

W związku z pandemią Covid-19 nie ma niestety możliwości zorganizowania kolejnej edycji konkursu „Powiatowy Stół Bożonarodzeniowy”. Mając jednak na względzie tradycję organizacji wydarzeń w okresie świątecznym Starosta Gdański wraz z Wójtem Gminy Trąbki Wielkie postanowili ogłosić konkurs „Moja Choinka Bożonarodzeniowa” kierowanego do Kół Gospodyń Wiejskich i Zrzeszeń Kaszubsko Pomorskich z terenu powiatu gdańskiego. Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich i Zrzeszenia Kaszubsko Pomorskie z terenu Powiatu Gdańskiego do udziału w w.w. konkursie. Jest to doskonała okazja do zaprezentowania talentów i tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Prace prosimy przesyłać/składać do dnia 16 GRUDNIA 2020 roku do Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim. poniżej regulamin konkursu.