Zapraszamy na spotkanie w ramach Tygodnia Urologii

Pod patronatem Starosty Powiatu Gdańskiego Mariana Cichona w dniu 29 września 2021r o godzinie 17-tej, w auli sesyjnej Starostwa Powiatowego, odbędzie się spotkanie z urologami dotyczące problematyki nietrzymania moczu. Wydarzenie jest organizowane w ramach Tygodnia Urologii, ustanowionego przez Europejskie i Polskie Towarzystwa Urologiczne.
Lekarze specjaliści urolodzy Agnieszka Nieradka i Marek Draczyński, z przychodni Med Expert przybliżą uczestnikom zagadnienia z zakresu nietrzymania moczu u kobiet i u mężczyzn oraz problemów z prostatą u mężczyzn. Osoby chętne do wzięcia udziału zapraszamy do uczestnictwa. Spotkanie będzie się odbywać w sposób hybrydowy. Ilość miejsc w sali sesyjnej jest ograniczona do 30 osób. O wstępie na salę decyduje kolejność zgłoszeń. Prelekcje będą transmitowane online, by umożliwić wszystkim chętnym zdalny udział w spotkaniu.
Osoby będące na Sali będą miały możliwość zadawania pytań na żywo. Osoby, które będą uczestniczyć zdalnie mogą wysłać pytania w dni poprzedzające spotkanie. Na najciekawsze urolodzy postarają się odpowiedzieć w czasie spotkania.
Chęć udziału i pytania proszę wysyłać messengerem.