Zaproszenie na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”

Szanowni Państwo,

Serdecznie Zapraszamy przedsiębiorców z powiatu gdańskiego na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”.
Spotkanie odbędzie się 12 września 2018r (czwartek) w Urzędzie Gminy Kolbudy w godz. 10:00-13:00.
Dedykowane jest przedsiębiorcą powiatu gdańskiego.

Na spotkaniu przedstawimy m.in.:
- wsparcie dla przedsiębiorców na rozwój działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 oraz Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020;
- wsparcia na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020;

- unijne pożyczki oraz poręczenia dla przedsiębiorców;

- środki krajowe dla pracodawców w ramach Urzędów Pracy;

- indywidualne konsultacje ze specjalistą ds. funduszy UE.

Szczegóły (formularz zgłoszeniowy, program spotkania) znajduje się na poniżej stronie internetowej: