Zaproszenie na spotkanie odnośnie Eurofunduszy 2014-2020

Powiat Gdański i Związek Powiatów Polskich zapraszają na warsztaty tematyczne zatytułowane EUROFUNDUSZE 2014-2020 źródło dodatkowego wsparcia finansowego samorządów które odbędą się 23 września 2015 roku o godz. 9.00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim, ul. Wojska Polskiego 16.

Z budżetu polityki spójności na lata 2014-2020 Polska otrzyma 82,5 mld euro. Środki te będzie można zainwestować m.in. w badania naukowe i ich komercjalizację, kluczowe połączenia drogowe, rozwój przedsiębiorczości, transport przyjazny środowisku, cyfryzację kraju czy włączenie społeczne i aktywizację zawodową.

Podczas zaplanowanych warsztatów omówiona zostanie polska polityka rozwoju, unijna polityka spójności, będzie także mowa o źródłach wsparcia finansowego, o które będą mogły ubiegać się jednostki samorządu terytorialnego.

Spotkanie będzie także okazją do pozyskania wiedzy o rozwiązaniach, które mogą dodatkowo wzmacniać pisane przez samorządy wnioski.

Do udziału w seminarium zapraszamy władze samorządowe gmin i powiatów oraz pracowników administracji publicznej.
Serdecznie zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu.

Prosimy o potwierdzenie udziału w terminie do 17 września br. na e-mail: dk@zpp.pl