Zmiana ruchu na ul. Wojska Polskiego

Gmina Miejska Pruszcz Gdański w związku z realizacją przedsięwzięcia pn.: „Przebudowa ul. Wojska Polskiego w Pruszczu Gdańskim” informuje, że od dnia 30 lipca 2015 r. od godzin przedpołudniowych planuje zmianę organizacji ruchu. Utrudnienia w ruchu drogowym i pieszym w ulicy Wojska Polskiego od ul. M. Raciborskiego do ul. Obrońców Wybrzeża, za wyjątkiem odcinka od ul. Obrońców Pokoju do wjazdu do Starostwa Powiatowego, gdzie będzie odbywał się ruch dwukierunkowy. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Jednocześnie informujemy, że od dnia 28 sierpnia 2015 r. planowane jest przywrócenie ruchu w ul. Wojska Polskiego od ul. F. Chopina do ul. Obrońców Pokoju, umożliwiający dojazd dzieci do szkoły.