Obserwuj nas:

Dzieła wszystkie Szekspira, w reżyserii Tomasza Valldala-Czarneckiego, to tegoroczna oferta na otwarcie jesiennego sezonu teatralnego Ośrodka Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański.

Po wynikającej z pandemii przerwie możemy ponownie spotkać się w Mokrym Dworze, gdzie w Skansenie Żuławskich Maszyn Rolniczych zobaczymy intrygujące widowisko. Tytuł ten grany przez Teatr Scena Współczesna od ponad 20 lat tylko w Warszawie doczekał się ponad 2100 wystawień! My poznamy widowisko w interpretacji artystów Teatru Komedii Valdall i Kujawsko-Pomorskiego Teatru Muzycznego w Toruniu.

Goście, jak zwykle w Mokrym Dworze, zasiądą na słomie, ale zarówno okoliczności przyrody (scena na tle malowniczej stodoły), jak i program wieczoru wynagrodzą wszelkie niedogodności, brak miękkich poduszek i klimatyzacji. Zresztą kto się boi siąść na słomie, może przynieść ze sobą koc.

Bilety są do nabycia w Biurze Obsługi Klientów OKSiBP w Cieplewie, ul. Długa 20A, tel. 728 415 566, Mediatece w Straszynie, ul. Dworcowa 6A, tel. 883 833 958 i w filii biblioteki w Wiślinie, ul. Słoneczna 4, tel. 883 836 897

Bilety będzie można kupić również w Wiślince, podczas dożynek gminnych i festynu W naszej gminie rybka płynie 4 września w godz. 13:00-19:00 w namiocie OKSiBP.

Gminy Powiatu Gdańskiego