28.06.2022

Komunikat Starosty Gdańskiego w sprawie NPP i NPO z dnia 27 czerwca 2022 r. w sprawie organizacji pracy punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Powiecie Gdańskim.

Informuje się, iż w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 13 maja 2022 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

PUNKT NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ ZLOKALIZOWANY W MIEJSCOWOŚCI KOLBUDY, PSZCZÓŁKI I PRZYWIDZ

prowadzony przez adwokata od dnia 1 czerwca 2022 r. jest prowadzony w sposób hybrydowy tj. w trybie tydzień na tydzień (jeden tydzień stacjonarnie, co drugi tydzień telefonicznie)

Aby skorzystać z porady nieodpłatnej pomocy prawnej należy się wcześniej umówić pod numerem telefonu 572 689 954.

Załącznik Wielkość Pobierz
Komunikat Starosty Gdańskiego w sprawie NPP i NPO z dnia 27 czerwca 2022 r. 466,78 KB Pobierz