Obserwuj nas:

Zapraszamy do udziału w XXI Powiatowym Konkursie Plastycznym „POWIATOWA KARTKA ŚWIĄTECZNA” II część – kartka wielkanocna.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich szkół podstawowych z terenu powiatu gdańskiego.

Celem konkursu jest promowanie młodych talentów plastycznych. Spośród zgłoszonych do konkursu prac, wyłoniona zostanie jedna – powiatowa kartka świąteczna. Kartka, która zajmie pierwsze miejsce w finale konkursu powiatowego, będzie oficjalną kartką świąteczną Starosty Powiatu w danym roku kalendarzowym.

Prace konkursowe powinny zawierać elementy związane z powiatem gdańskim (prosimy zwrócić uwagę na poprawny wygląd herbu powiatu gdańskiego) oraz być wykonane taką techniką, która da się powielić (forma płaska). Zalecana jest technika malarska, rysunkowa lub komputerowa (wydruk na papierze dyplomowym).
Format prac: A5 lub A6.

I etap konkursu – wewnątrzszkolny
Szkoły, które chcą wziąć udział w konkursie powinny przeprowadzić eliminacje wewnątrzszkolne i do finału powiatowego zgłosić maksimum 5 prac plastycznych. Prace, które wygrają eliminacje wewnątrzszkolne powinny być przesłane do organizatorów do 11 marca 2024 r., każda wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, na adres:
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
83-000 Pruszcz Gdański
ul. Niemcewicza 1
z dopiskiem: Konkurs „POWIATOWA KARTKA ŚWIĄTECZNA”

II etap konkursu – finał powiatowy
Kartka, która zajmie pierwsze miejsce będzie powielona i stanie się oficjalną kartką świąteczną Starosty Powiatu. Nagrodzone natomiast zostaną wszystkie prace, które zajmą I, II i III
miejsce. Laureaci zostaną powiadomieni o dokładnych terminach uroczystości.

ZAPRASZAMY!

Załącznik Wielkość Pobierz
Regulamin Konkursu kartka wielkanocna 260,18 KB Pobierz

Gminy Powiatu Gdańskiego