KONSULTACJE SPOŁECZNE PLANU TRANSPORTOWEGO

Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim informuje, że zgodnie z zapisami Ustawy o publicznym transporcie zbiorowym z dnia 16 grudnia 2010 roku, w dniach od 7 marca 2023 r. do 27 marca 2023 r. odbędą się konsultacje społeczne projektu Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Gdańskiego.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców i zainteresowane podmioty (instytucje, organizacje itp.) do składania uwag lub propozycji zmian do projektu Planu. Uwagi w ramach konsultacji społecznych będą przyjmowane wyłącznie pisemnie, na specjalnie przygotowanym formularzu.

Projekt Planu transportowego oraz formularz zgłaszania uwag są dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.powiat-gdanski.pl , https://biuletyn.net/powiat-gdanski/ , a także w wersji papierowej w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Wojska Polskiego 16, w Wydziale Komunikacji, po wcześniejszym umówieniu się (nr tel.: 58-773-12-22, 58-773-12-67).

Wypełnione formularze należy przekazać:
1) drogą elektroniczną: przez EPUAP lub na adres mailowy: komunikacja@powiat-gdanski.pl wpisując w tytule wiadomości „Konsultacje społeczne PT”,
2) faksem na nr 58-773-12-68,
3) drogą korespondencyjną na adres: Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim, ul. Wojska Polskiego 16, 83-000 Pruszcz Gdański (liczy się data wpływu),
4) bezpośrednio w Starostwie Powiatowym, ul . Wojska Polskiego 16 – w dni pracujące w godz. od 8.00 do 15.00 pok. nr 7 lub 8 (Wydział Komunikacji).

W załączeniu (do pobrania w plikach):
1) Projektu Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Gdańskiego (.pdf)
2) Formularz zgłaszania uwag (w wersji .pdf i edytowalnej w formacie .doc)

Załącznik Wielkość Pobierz
Plan Transportowy 5,85 MB Pobierz