Odbiór końcowy prac budowlano - montażowych w Zespole Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim

W dniu 31 sierpnia 2017 roku zakończyły się prace budowlano-montażowe w objętej działaniami Projektu części parterowych budynków w Zespole Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim.
Szeroki zakres prac obejmował:

• modernizację części parteru dawnej wozowni na potrzeby pracowni dydaktycznych warsztatów szkolnych – dla uczniów kształcących się w zawodzie technik logistyk,
  • modernizację pomieszczeń klasowych położonych na parterze budynku byłego internatu na potrzeby pracowni dydaktycznych – dla uczniów kształcących się w zawodzie technik ekonomista.

Zakres wykonanych prac objął także przebudowę pomieszczeń sanitarnych poprzez unowocześnienie i dostosowanie ich potrzeb osób niepełnosprawnych.

Prace budowlano-montażowe zostały zrealizowane w ramach działania 4.1 pn. ,,Rozwój infrastruktury szkół zawodowych w Powiecie Gdańskim poprzez modernizację i wyposażenie pracowni kształcenia zawodowego” przez Powiat Gdański przy współfinansowaniu funduszy unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014-2020.