Zaproszenie na spotkanie warsztatowe dla Rodziców oraz Nauczycieli w dniu 9 kwietnia 2024 r.

„Rozmowy o wychowaniu –  jak budować dobrą i bezpieczną relację z dzieckiem”

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Pruszczu Gdańskim oraz Pomorska Biblioteka Pedagogiczna Filia w Pruszczu Gdańskim zapraszają rodziców oraz nauczycieli na spotkanie warsztatowe pt. „Rozmowy o wychowaniu – jak budować dobrą i bezpieczną relację z dzieckiem”. Adresatami szkolenia są przede wszystkim rodzice zamieszkujący na terenie  powiatu gdańskiego, dla których mądre przywództwo i pełne, prawdziwe oraz czułe rodzicielstwo, połączone z troską o budowanie otwartej i bezpiecznej relacji z dzieckiem, stanowią podstawę wychowania.  Podczas warsztatu uczestnicy mają okazję do poznania oraz zrozumienia mechanizmów decydujących o funkcjonowaniu dzieci, poznają najczęstsze przyczyny trudnych zachowań dzieci. Spotkanie poprowadzą Kamila Józefiak oraz Hanna Sikora. Spotkanie odbędzie się w Pomorskiej Bibliotece Pedagogicznej Filii w Pruszczu Gdańskim, ul. Obrońców Pokoju 6  Pruszcz Gdański, w dniu 9 kwietnia (wtorek) w godzinach  17.00 – 19.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapisy prosimy kierować na adres pruszcz@pbp.gda.pl lub dzwoniąc pod numer 58 682 32 45 – do dnia  8 kwietnia br.

Osoby prowadzące:

Kamila Józefiak –  psycholog z 30-letnim stażem pracy zawodowej, tutor. Jest autorem programów terapeutycznych oraz profilaktycznych, realizatorem warsztatów dla dzieci, rodziców i nauczycieli.  Od 2022 r. pełni funkcję dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pruszczu Gdańskim. Prywatnie matka dorosłego syna.

Hanna Sikora – psycholog w PPP, udziela porad wychowawczych rodzicom, wspiera opiekunów w sytuacjach kryzysowych, obejmuje wsparciem psychologicznym dzieci z trudnościami emocjonalnymi, jest realizatorem programu zajęć grupowych dla dzieci i uczniów Treningu Umiejętności Społecznych. Prywatnie mama synka.