Informujmy, że rusza kolejna edycja konkursu „Piękna Wieś Pomorska” 🧑‍🌾👩‍🌾
Konkurs przebiega w dwóch kategoriach: Wieś i Zagroda. W każdej z nich można zgłosić kandydatów, którzy wyróżniają się dbałością o estetykę otoczenia, pielęgnowanie lokalnych tradycji oraz zaangażowanie w życie społeczności.
Zgłoszenia do konkursu można składać w kategoriach:
🐮Wieś: w tej kategorii oceniane będą wsie, które wyróżniają się estetyką, dbałością o środowisko naturalne, bogatą ofertą kulturalną oraz stanem utrzymania terenów zielonych.
🌼Zagroda: w tej kategorii oceniane będą zagrody rolnicze, które zachwycają tradycyjnym budownictwem, pięknym ogrodem i dbałością o szczegóły czy stosują również energooszczędne rozwiązania.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego: https://pomorskie.eu/konkurs-pieknosci-dla-wsi-na…/
❗️Zgłoszenia przyjmowane są do 3 czerwca 2024 r. ❗️
Załącznik Wielkość Pobierz