10-11.01.2023 r. w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim odbyły się występy oddziałów przedszkolnych, Szkół Podstawowych, Szkoły Specjalnej oraz Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w XIX Powiatowym Przeglądzie Jasełek i Widowisk Obrzędowych.
Uroczyste podsumowanie XIX Powiatowego Przeglądu Jasełek i Widowisk Obrzędowych wraz z wręczeniem nagród odbyło się 6 lutego w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim.
Wszystkim uczestnikom przeglądu serdecznie gratulujemy!
Nagrody wręczył Starosta Powiatu Gdańskiego Marian Cichon, Wicestarosta Powiatu Gdańskiego Marzena Biernacka oraz Członek Zarządu Natalia Błońska.
Laureaci:
Przedszkola:
I miejsce: Niepubliczne Przedszkole Bursztynek w Pruszczu Gdańskim
II miejsce: Niepubliczne Przedszkole ,,Bajkowy Świat” w Różynach
III miejsce: Przedszkole Publiczne Nr 3 im. Kubusia Puchatka w Pruszczu Gdańskim
Wyróżnienie: Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Pruszczu Gdańskim
Wyróżnienie: Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Pruszczu Gdańskim
Szkoły specjalne:
I miejsce: ORW Żuławski Słonecznik