Wielkość czcionki

Current Size: 100%

Styl wyświetlania

02/06/2021

UWAGA
OBSŁUGA INTERESANTÓW

30/04/2021
Punkt Szczepień Powszechnych w ZSOIO w Pruszczu Gdańskim przy ul. Wojska Polskiego 4

Punkt Szczepień Powszechnych – Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących
•    ul. Wojska Polskiego 4, Pruszcz Gdański

29/11/2021

W dniu 26 listopada 2021 roku Zarząd Powiatu Gdańskiego podjął uchwałę nr 492/2021 w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu gdańskiego w 2022 roku wraz z udzieleniem dotacji na rok 2022.

29/11/2021

W związku z pandemią Covid-19 nie ma niestety możliwości zorganizowania kolejnej edycji konkursu „Powiatowy Stół Bożonarodzeniowy”. Mając jednak na względzie tradycję organizacji wydarzeń w okresie świątecznym Starosta Gdański wraz z Wójtem Gminy Trąbki Wielkie postanowili ogłosić konkurs „Moja Bombka Choinkowa” kierowanego do Kół Gospodyń Wiejskich i oddziałów Zrzeszeń Kaszubsko Pomorskich z terenu powiatu gdańskiego. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

25/11/2021

W dniu 24.11. w Starostwie Powiatowym rozstrzygnęliśmy Powiatowy Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży pt. „Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie”! Marian Cichon, Starosta Powiatu Gdańskiego wręczył wszystkim laureatom nagrody rzeczowe. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i cieszymy się, że chcecie zgłębiać wiedzę o bezpieczeństwie i kształtować dobre postawy.

22/11/2021

Starosta Gdański Marian Cichon
serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych Powiatu Gdańskiego na spotkanie dotyczące możliwości i sposobów pozyskiwania środków zewnętrznych.
Spotkanie poprowadzą pracownicy Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej „Dobra Robota, Obszar Metropolitarny Gdańsk, Gdynia, Sopot”.

09/11/2021

STAROSTA GDAŃSKI MARIAN CICHON BURMISTRZ MIASTA PRUSZCZ GDAŃSKI JANUSZ WRÓBEL Serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu gdańskiego na obchody Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2021r. Przebieg uroczystości: Godz. 11:00 Msza Św. w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim ul. Wojska Polskiego 37 Godz. 12:00 Uroczystości na Placu Jana Pawła II Godz.

03/11/2021

W dniu 11 listopada w Pruszczu Gdańskim w Kinie na Bursztynowym Szlaku o godz. 16.30 odbędzie się premiera filmu „Najdłuższa misja księdza co kulom się nie kłaniał”. Dokument traktuje o wieloletnim proboszczu parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Pruszczu Gdańskim – księdzu Józefie Walągu, jego działalności w szeregach Armii Krajowej, Zrzeszeniu Wolność i Niezawisłość, a także o prześladowaniach, jakich był ofiarą w latach PRL.

28/10/2021

Przyznano stypendia dla absolwentów szkół, którzy przystąpili do egzaminu maturalnego a także stypendia za wyniki w nauce. Najwyższą średnią 6,0 osiągnęła  Nikola Kusio z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim. Serdecznie Gratulujemy!

27/10/2021

Zarząd Powiatu Gdańskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej

26/10/2021

Stowarzyszenie Traugutt.org serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie poświęconym dziedzictwu historycznemu powiatu gdańskiego. Czekamy na Wasze fotograficzne interpretacje tematu związanego z kulturą, tradycją, historią, architekturą lub krajobrazem naszego najbliższego otoczenia.

Patronat honorowy nad konkursem "Dziedzictwo historyczne powiatu gdańskiego" objął Pan Marian Cichon - Starosta Powiatu Gdańskiego.

22/10/2021

Już w najbliższy wtorek w godz. 10:00-15:00 zapraszamy wszystkich seniorów na Festiwal Pracy i Aktywności Seniorów w AMBEREXPO! My też tam będziemy i zapraszamy do rozmów nt. naszych dwóch projektów: Przyszłość bez barier oraz Mieszkańcy Powiatu Gdańskiego Aktywni Zawodowo - etap III. Sprawdźcie szczegóły i do zobaczenia!

 

Strony

Gminy Powiatu Gdańskiego

  • Gmina Cedry Wielkie
  • Gmina Kolbudy
  • Gmina Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański
  • Gmina Przywidz
  • Pszczółki
  • Gmina Suchy Dąb
  • Gmina Trąbki Wielkie